MFR100FRF73-22K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR100FRF73-22K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR100FRF73-22K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 1W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1970776 pcs Φύλλο δεδομένων MFR100FRF73-22K.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 22 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 22 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MFR100FRF73-22K1
MFR100FRF73-22K1
Περιγραφή: RES MF 1W 1% AXIAL
Σε απόθεμα: 1856708 pcs
Κατεβάστε: MFR100FRF73-22K1.pdf
RFQ
MFR100FRF73-220K
MFR100FRF73-220K
Περιγραφή: RES MF 1W 1% AXIAL
Κατεβάστε: MFR100FRF73-220K.pdf
RFQ
MFR100FRF73-226R
MFR100FRF73-226R
Περιγραφή: RES MF 1W 1% AXIAL
Κατεβάστε: MFR100FRF73-226R.pdf
MFR100FRF73-22K6
MFR100FRF73-22K6
Περιγραφή: RES MF 1W 1% AXIAL