MFR-50FTE52-82K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR-50FTE52-82K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR-50FTE52-82K Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 3682292 pcs Φύλλο δεδομένων MFR-50FTE52-82K.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 82 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 82 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MFR-50FTE52-82R
MFR-50FTE52-82R
Σε απόθεμα: 4186394 pcs
Κατεβάστε: MFR-50FTE52-82R.pdf
RFQ
Κατεβάστε: MFR-50FTE52-845R.pdf
RFQ
MFR-50FTE52-82K5
MFR-50FTE52-82K5