MFR-25FTE52-82K5
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/4W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR-25FTE52-82K5.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR-25FTE52-82K5 Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 2742859 pcs Φύλλο δεδομένων MFR-25FTE52-82K5.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 82.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 82.5 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film