MFR-25FRFPN110R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/4W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR-25FRFPN110R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR-25FRFPN110R Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 3844730 pcs Φύλλο δεδομένων MFR-25FRFPN110R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Panasert Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 110 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 110 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film