MFR-25FRF52-953R
YageoYageo
MFR-25FRF52-953R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 953 OHM 1/4W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR-25FRF52-953R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR-25FRF52-953R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 953 OHM 1/4W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3593933 pcs Φύλλο δεδομένων MFR-25FRF52-953R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 953 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 953E MF-1/4W-T 1%
953XTR
MF-25-R-953
MFR-25FRF 953R
MFR-25FRF-52-953R
MFR-25FRF-953R
MFR-25FRF52953R
MFR25FRF52953R
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 953 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film