MFR-25FRF52-82K5
YageoYageo
MFR-25FRF52-82K5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 82.5K OHM 1/4W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR-25FRF52-82K5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR-25FRF52-82K5 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 82.5K OHM 1/4W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3393559 pcs Φύλλο δεδομένων MFR-25FRF52-82K5.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 82.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)