MFR-12FTF52-2K2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/6W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR-12FTF52-2K2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR-12FTF52-2K2 Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 3233150 pcs Φύλλο δεδομένων MFR-12FTF52-2K2.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 2.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.167W, 1/6W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2.2 kOhms ±1% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MFR-12FTF52-29R4
MFR-12FTF52-29R4
Σε απόθεμα: 3260845 pcs
Κατεβάστε: MFR-12FTF52-29R4.pdf
RFQ
MFR-12FTF52-2K05
MFR-12FTF52-2K05
Κατεβάστε: MFR-12FTF52-2K05.pdf
RFQ
MFR-12FTF52-2K26
MFR-12FTF52-2K26