MFR-12FRF52-976K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/6W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR-12FRF52-976K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR-12FRF52-976K Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 2997577 pcs Φύλλο δεδομένων MFR-12FRF52-976K.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 976 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.167W, 1/6W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 976 kOhms ±1% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film