MFP50SBBE52-169R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFP50SBBE52-169R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFP50SBBE52-169R Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 733261 pcs Φύλλο δεδομένων MFP50SBBE52-169R.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά MFP Λειτουργία του πίνακα 169 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 169 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film