MFP50SBBE52-15K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFP50SBBE52-15K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFP50SBBE52-15K Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 740009 pcs Φύλλο δεδομένων MFP50SBBE52-15K.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά MFP Λειτουργία του πίνακα 15 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 15 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MFP50SBBE52-150R
MFP50SBBE52-150R
Σε απόθεμα: 696119 pcs
Κατεβάστε: MFP50SBBE52-150R.pdf
RFQ
MFP50SBBE52-14K5
MFP50SBBE52-14K5
Κατεβάστε: MFP50SBBE52-14K5.pdf
RFQ
MFP50SBBE52-15K8
MFP50SBBE52-15K8
Κατεβάστε: MFP50SBBE52-15K8.pdf
Κατεβάστε: MFP50SBBE52-158R.pdf
MFP50SBBE52-164K
MFP50SBBE52-164K
Κατεβάστε: MFP50SBBE52-164K.pdf
MFP50SBBE52-15K4
MFP50SBBE52-15K4