MFP25SBRE52-38K3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/4W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFP25SBRE52-38K3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFP25SBRE52-38K3 Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 415513 pcs Φύλλο δεδομένων MFP25SBRE52-38K3.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Σειρά MFP Λειτουργία του πίνακα 38.3 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 38.3 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film