MFP25SBBD52-1K
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/4W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFP25SBBD52-1K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFP25SBBD52-1K Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 415155 pcs Φύλλο δεδομένων MFP25SBBD52-1K.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Σειρά MFP Λειτουργία του πίνακα 1 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MFP25SBBD52-15K
MFP25SBBD52-15K
Σε απόθεμα: 340329 pcs
Κατεβάστε: MFP25SBBD52-15K.pdf
RFQ
MFP25SBBD52-133R
MFP25SBBD52-133R
Κατεβάστε: MFP25SBBD52-133R.pdf
RFQ
MFP25SBBD52-1K5
MFP25SBBD52-1K5
Κατεβάστε: MFP25SBBD52-1K5.pdf
MFP25SBBD52-1K2
MFP25SBBD52-1K2
Κατεβάστε: MFP25SBBD52-1K2.pdf
MFP25SBBD52-1K63
MFP25SBBD52-1K63
Κατεβάστε: MFP25SBBD52-1K63.pdf
MFP25SBBD52-12K7
MFP25SBBD52-12K7
Κατεβάστε: MFP25SBBD52-12K7.pdf
MFP25SBBD52-1K02
MFP25SBBD52-1K02