MFP1WSBRE52-29K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFP1WSBRE52-29K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFP1WSBRE52-29K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 1W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 266012 pcs Φύλλο δεδομένων MFP1WSBRE52-29K.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Σειρά MFP Λειτουργία του πίνακα 29 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 29 kOhms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film