MF0207FRD52-51R1
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 0.6W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MF0207FRD52-51R1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MF0207FRD52-51R1 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 0.6W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4147048 pcs Φύλλο δεδομένων MF0207FRD52-51R1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά MF0 Λειτουργία του πίνακα 51.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 51.1 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MF0207FRD52-523K
MF0207FRD52-523K
Σε απόθεμα: 4186040 pcs
Κατεβάστε: MF0207FRD52-523K.pdf
RFQ
MF0207FRD52-51R
MF0207FRD52-51R