MF0207FRD52-1K1
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 0.6W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MF0207FRD52-1K1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MF0207FRD52-1K1 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 0.6W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4198447 pcs Φύλλο δεδομένων MF0207FRD52-1K1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά MF0 Λειτουργία του πίνακα 1.1 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.1 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MF0207FRD52-1K15
MF0207FRD52-1K15
Σε απόθεμα: 4120572 pcs
Κατεβάστε: MF0207FRD52-1K15.pdf
RFQ
MF0207FRD52-1K2
MF0207FRD52-1K2
Κατεβάστε: MF0207FRD52-1K2.pdf
RFQ
MF0207FRD52-1K05
MF0207FRD52-1K05
Κατεβάστε: MF0207FRD52-1K05.pdf
MF0207FRD52-1K
MF0207FRD52-1K
Κατεβάστε: MF0207FRD52-1K.pdf
MF0207FRD52-1K24
MF0207FRD52-1K24
Κατεβάστε: MF0207FRD52-1K24.pdf
MF0207FRD52-1K21
MF0207FRD52-1K21
Κατεβάστε: MF0207FRD52-1K21.pdf
MF0207FRD52-1K18
MF0207FRD52-1K18
Κατεβάστε: MF0207FRD52-1K18.pdf
MF0207FRD52-19R1
MF0207FRD52-19R1
Κατεβάστε: MF0207FRD52-19R1.pdf
MF0207FRD52-1K13
MF0207FRD52-1K13