MCF25SJR-1K5
YageoYageo
MCF25SJR-1K5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1.5K OHM 5% 1/4W MELF
Φύλλα δεδομένων: MCF25SJR-1K5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCF25SJR-1K5
Αριθμός εξαρτήματος MCF25SJR-1K5 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 1.5K OHM 5% 1/4W MELF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4706895 pcs Φύλλο δεδομένων MCF25SJR-1K5.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -600ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Σειρά MCF Λειτουργία του πίνακα 1.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0204 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.5 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Carbon Film