MCF-50JR-330K
YageoYageo
MCF-50JR-330K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 330K OHM 5% 1/2W MELF
Φύλλα δεδομένων: MCF-50JR-330K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCF-50JR-330K
Αριθμός εξαρτήματος MCF-50JR-330K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 330K OHM 5% 1/2W MELF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4182 pcs Φύλλο δεδομένων MCF-50JR-330K.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -1000ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Σειρά MCF Λειτουργία του πίνακα 330 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0309 Αλλα ονόματα 330KBLTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 330 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0309 Carbon Film