MCF-25JR-47K
YageoYageo
MCF-25JR-47K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 47K OHM 5% 1/4W MELF
Φύλλα δεδομένων: MCF-25JR-47K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCF-25JR-47K
Αριθμός εξαρτήματος MCF-25JR-47K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 47K OHM 5% 1/4W MELF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3945489 pcs Φύλλο δεδομένων MCF-25JR-47K.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -600ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Σειρά MCF Λειτουργία του πίνακα 47 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0207 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 47 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Carbon Film