MCF-25JR-180R
YageoYageo
MCF-25JR-180R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 180 OHM 5% 1/4W MELF
Φύλλα δεδομένων: MCF-25JR-180R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCF-25JR-180R
Αριθμός εξαρτήματος MCF-25JR-180R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 180 OHM 5% 1/4W MELF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3976272 pcs Φύλλο δεδομένων MCF-25JR-180R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -350ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Σειρά MCF Λειτουργία του πίνακα 180 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0207 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 180 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Carbon Film