LLC600JB-0R039
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 0.039 OHM 6W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: LLC600JB-0R039.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LLC600JB-0R039 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 0.039 OHM 6W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 136373 pcs Φύλλο δεδομένων LLC600JB-0R039.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" L x 0.252" W (25.00mm x 6.40mm)
Σειρά LLC Λειτουργία του πίνακα 39 mOhms
Ισχύς (Watts) 6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 39 mOhms ±5% 6W Through Hole Resistor Axial Wirewound