KNP7WSJT-91-4R7
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 7W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: KNP7WSJT-91-4R7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KNP7WSJT-91-4R7 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 7W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 339297 pcs Φύλλο δεδομένων KNP7WSJT-91-4R7.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Σειρά KNP Λειτουργία του πίνακα 4.7 Ohms
Ισχύς (Watts) 7W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 4.7 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound