KNP5WSJB-73-9R1
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 5W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: KNP5WSJB-73-9R1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KNP5WSJB-73-9R1 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 5W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 525730 pcs Φύλλο δεδομένων KNP5WSJB-73-9R1.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Σειρά KNP Λειτουργία του πίνακα 9.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 9.1 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound