KNP400JB-52-100R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 4W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: KNP400JB-52-100R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KNP400JB-52-100R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 4W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 717661 pcs Φύλλο δεδομένων KNP400JB-52-100R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Σειρά KNP Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound