KNP3WSJT-52-1R2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 3W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: KNP3WSJT-52-1R2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KNP3WSJT-52-1R2 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 3W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 893558 pcs Φύλλο δεδομένων KNP3WSJT-52-1R2.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Σειρά KNP Λειτουργία του πίνακα 1.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 1.2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
KNP3WSJT-52-1R1
KNP3WSJT-52-1R1
Περιγραφή: RES WW 3W 5% AXIAL
Σε απόθεμα: 894358 pcs
Κατεβάστε: KNP3WSJT-52-1R1.pdf
RFQ
KNP3WSJT-52-160R
KNP3WSJT-52-160R
Περιγραφή: RES WW 3W 5% AXIAL
Κατεβάστε: KNP3WSJT-52-160R.pdf
RFQ
KNP3WSJT-52-1R
KNP3WSJT-52-1R
Περιγραφή: RES WW 3W 5% AXIAL