KNP3WSJB-73-160R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 3W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: KNP3WSJB-73-160R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KNP3WSJB-73-160R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 3W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 679101 pcs Φύλλο δεδομένων KNP3WSJB-73-160R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Σειρά KNP Λειτουργία του πίνακα 160 Ohms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 160 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound