KNP2WSJR-73-5R6
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: KNP2WSJR-73-5R6.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KNP2WSJR-73-5R6 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2041622 pcs Φύλλο δεδομένων KNP2WSJR-73-5R6.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Σειρά KNP Λειτουργία του πίνακα 5.6 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 5.6 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound