KNP2WSJR-73-3R9
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: KNP2WSJR-73-3R9.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KNP2WSJR-73-3R9 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1982507 pcs Φύλλο δεδομένων KNP2WSJR-73-3R9.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Σειρά KNP Λειτουργία του πίνακα 3.9 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 3.9 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
KNP2WSJR-73-36R
KNP2WSJR-73-36R
Περιγραφή: RES WW 2W 5% AXIAL
Σε απόθεμα: 2081477 pcs
Κατεβάστε: KNP2WSJR-73-36R.pdf
RFQ
KNP2WSJR-73-4R3
KNP2WSJR-73-4R3
Περιγραφή: RES WW 2W 5% AXIAL
Κατεβάστε: KNP2WSJR-73-4R3.pdf
RFQ
KNP2WSJR-73-3R
KNP2WSJR-73-3R
Περιγραφή: RES WW 2W 5% AXIAL