KNP100JT-52-39R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 1W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: KNP100JT-52-39R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KNP100JT-52-39R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 1W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1249953 pcs Φύλλο δεδομένων KNP100JT-52-39R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Σειρά KNP Λειτουργία του πίνακα 39 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety Λεπτομερής περιγραφή 39 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound