FRM50SJR-52-220R
YageoYageo
FRM50SJR-52-220R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 220 OHM 1/2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.FRM50SJR-52-220R.pdf2.FRM50SJR-52-220R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FRM50SJR-52-220R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 220 OHM 1/2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5591 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FRM50SJR-52-220R.pdf2.FRM50SJR-52-220R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά FRM Λειτουργία του πίνακα 220 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Fusible, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 220 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film