FRM-50JR-52-47R
YageoYageo
FRM-50JR-52-47R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 47 OHM 1/2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.FRM-50JR-52-47R.pdf2.FRM-50JR-52-47R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FRM-50JR-52-47R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 47 OHM 1/2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4349 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FRM-50JR-52-47R.pdf2.FRM-50JR-52-47R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Σειρά FRM Λειτουργία του πίνακα 47 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 47DTTR
FRM-50JR-52-47R-ND
FRM50JR5247R
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Fusible, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 47 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film