FMP4WVJR-73-7K5
YageoYageo
FMP4WVJR-73-7K5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 7.5K OHM 4W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: FMP4WVJR-73-7K5.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FMP4WVJR-73-7K5 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 7.5K OHM 4W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5339 pcs Φύλλο δεδομένων FMP4WVJR-73-7K5.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm)
Σειρά FMP Λειτουργία του πίνακα 7.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 7.5 kOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film