FMP300FTE73-12K7
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 3W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: FMP300FTE73-12K7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FMP300FTE73-12K7 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 3W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1318225 pcs Φύλλο δεδομένων FMP300FTE73-12K7.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Σειρά FMP Λειτουργία του πίνακα 12.7 kOhms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 12.7 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film