FMP200JT-52-330R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: FMP200JT-52-330R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FMP200JT-52-330R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1763567 pcs Φύλλο δεδομένων FMP200JT-52-330R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Σειρά FMP Λειτουργία του πίνακα 330 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety Λεπτομερής περιγραφή 330 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film