FMP200FBF52-3R3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: FMP200FBF52-3R3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FMP200FBF52-3R3 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1913179 pcs Φύλλο δεδομένων FMP200FBF52-3R3.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Σειρά FMP Λειτουργία του πίνακα 3.3 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 3.3 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FMP200FBF52-3R6
FMP200FBF52-3R6
Περιγραφή: RES MF 2W 1% AXIAL
Σε απόθεμα: 1724180 pcs
Κατεβάστε: FMP200FBF52-3R6.pdf
RFQ
FMP200FBF52-3R
FMP200FBF52-3R
Περιγραφή: RES MF 2W 1% AXIAL