FMP100JR-52-1K6
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: FMP100JR-52-1K6.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FMP100JR-52-1K6 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 1W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3871257 pcs Φύλλο δεδομένων FMP100JR-52-1K6.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά FMP Λειτουργία του πίνακα 1.6 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 1.6 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film