FMP-50JR-52-1K3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: FMP-50JR-52-1K3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FMP-50JR-52-1K3 Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 4131345 pcs Φύλλο δεδομένων FMP-50JR-52-1K3.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Σειρά FMP Λειτουργία του πίνακα 1.3 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 1.3 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FMP-50JR-52-1K8
FMP-50JR-52-1K8
Σε απόθεμα: 4508254 pcs
Κατεβάστε: FMP-50JR-52-1K8.pdf
RFQ
FMP-50JR-52-1M
FMP-50JR-52-1M
Κατεβάστε: FMP-50JR-52-1M.pdf
RFQ
FMP-50JR-52-1K
FMP-50JR-52-1K