FMF50SFTF52-1K3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: FMF50SFTF52-1K3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FMF50SFTF52-1K3 Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 4231291 pcs Φύλλο δεδομένων FMF50SFTF52-1K3.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά FMF Λειτουργία του πίνακα 1.3 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 1.3 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film