FMF200FRF73-3R3
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: FMF200FRF73-3R3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FMF200FRF73-3R3 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 829260 pcs Φύλλο δεδομένων FMF200FRF73-3R3.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Σειρά FMF Λειτουργία του πίνακα 3.3 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 3.3 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FMF200FRF73-3M6
FMF200FRF73-3M6
Περιγραφή: RES MF 2W 1% AXIAL
Σε απόθεμα: 835241 pcs
Κατεβάστε: FMF200FRF73-3M6.pdf
RFQ
FMF200FRF73-3R
FMF200FRF73-3R
Περιγραφή: RES MF 2W 1% AXIAL