FCR3WSJT-73-360R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 3W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: FCR3WSJT-73-360R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FCR3WSJT-73-360R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 3W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1520938 pcs Φύλλο δεδομένων FCR3WSJT-73-360R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -350/ +350ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Σειρά FCR Λειτουργία του πίνακα 360 Ohms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 360 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Σύνθεση Carbon Film