FCR2WSJT-52-820K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: FCR2WSJT-52-820K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FCR2WSJT-52-820K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1726339 pcs Φύλλο δεδομένων FCR2WSJT-52-820K.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -500ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Σειρά FCR Λειτουργία του πίνακα 820 kOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 820 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Σύνθεση Carbon Film