FCR200JR-73-360K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: FCR200JR-73-360K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FCR200JR-73-360K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1198188 pcs Φύλλο δεδομένων FCR200JR-73-360K.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -500ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Σειρά FCR Λειτουργία του πίνακα 360 kOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 360 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Σύνθεση Carbon Film