FCR1WSJT-52-910R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 1W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: FCR1WSJT-52-910R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FCR1WSJT-52-910R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 1W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4110267 pcs Φύλλο δεδομένων FCR1WSJT-52-910R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -500/ +350ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Σειρά FCR Λειτουργία του πίνακα 910 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 910 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Σύνθεση Carbon Film