CFR50SJT-52-82K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 5% 1/2W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CFR50SJT-52-82K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CFR50SJT-52-82K Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 4945529 pcs Φύλλο δεδομένων CFR50SJT-52-82K.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -350/ +500ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά CFR Λειτουργία του πίνακα 82 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 82 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film