CFR100JR-52-2K2
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 2.2K OHM 5% 1W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CFR100JR-52-2K2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CFR100JR-52-2K2 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 2.2K OHM 5% 1W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2455496 pcs Φύλλο δεδομένων CFR100JR-52-2K2.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -350/ +350ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Σειρά CFR Λειτουργία του πίνακα 2.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Σύνθεση Carbon Film