CFR-50JT-52-82K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 5% 1/2W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CFR-50JT-52-82K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CFR-50JT-52-82K Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 5075100 pcs Φύλλο δεδομένων CFR-50JT-52-82K.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -350/ +500ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Σειρά CFR Λειτουργία του πίνακα 82 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 82 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film