CC1206JRNPO9BN271
YageoYageo
CC1206JRNPO9BN271 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 270PF 50V NPO 1206
Φύλλα δεδομένων: CC1206JRNPO9BN271.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CC1206JRNPO9BN271 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή CAP CER 270PF 50V NPO 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1326578 pcs Φύλλο δεδομένων CC1206JRNPO9BN271.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.028" (0.70mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά CC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 1206CG271J9B200
CC1206JRNPO9BN271-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 270pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 270pF