AT1206DRD0712R4L
YageoYageo
AT1206DRD0712R4L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 12.4 OHM 0.5% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: AT1206DRD0712R4L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT1206DRD0712R4L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 12.4 OHM 0.5% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1120981 pcs Φύλλο δεδομένων AT1206DRD0712R4L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.25W, 1/4W
Τάσης - Ανάλυση 1206 Πάχος (Max) ±25ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Σειρά AT
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AT1206DRD0712R4L Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 12.4 Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.5%
Περιγραφή RES SMD 12.4 OHM 0.5% 1/4W 1206 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thin Film