AT0805DRE073K32L
YageoYageo
AT0805DRE073K32L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 3.32K OHM 0.5% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: AT0805DRE073K32L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT0805DRE073K32L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 3.32K OHM 0.5% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4192536 pcs Φύλλο δεδομένων AT0805DRE073K32L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.125W, 1/8W
Τάσης - Ανάλυση 0805 Πάχος (Max) ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά AT
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AT0805DRE073K32L Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm)
Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 3.32k Ohm ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.5%
Περιγραφή RES SMD 3.32K OHM 0.5% 1/8W 0805 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thin Film