AHP50AJB-51R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR CHASSIS MOUNT 51 OHM 5%
Φύλλα δεδομένων: AHP50AJB-51R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHP50AJB-51R
Αριθμός εξαρτήματος AHP50AJB-51R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RESISTOR CHASSIS MOUNT 51 OHM 5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31567 pcs Φύλλο δεδομένων AHP50AJB-51R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Σειρά AHP
Λειτουργία του πίνακα 51 Ohms Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges μόλυβδος Style Wire Leads
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 51 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound