AHP500JB-1R1
YageoYageo
AHP500JB-1R1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 1.1 OHM 5% 5W
Φύλλα δεδομένων: AHP500JB-1R1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1152 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHP500JB-1R1
Αριθμός εξαρτήματος AHP500JB-1R1 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES CHAS MNT 1.1 OHM 5% 5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103267 pcs Φύλλο δεδομένων AHP500JB-1R1.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Σειρά AHP
Λειτουργία του πίνακα 1.1 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα 1.1DBBK Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks μόλυβδος Style Wire Leads
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1.1 Ohms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound
Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Aluminum
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AHP500JB-1R
AHP500JB-1R
Κατασκευαστές: Yageo
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.0 OHM 5